Test rondje België

Ons Archief van alle tours en meetings van alle jaren vind je hier! Snuffel eens rond!
Gebruikersavatar
peter stupers
Berichten: 1253

Re: Test rondje België

Bericht#11 » 15 apr 2025, 07:37

Zo dat was een mooie reis, leuk verslag ook om te lezen.
Fijn dat je er zo van genoten hebt.
1 x
Groeten Peter.

Gebruikersavatar
KoKiem
Berichten: 315
Contacteer:

Re: Test rondje België

Bericht#12 » 15 apr 2025, 20:44

Hey @Sprizzo

Een mooi verhaal en beeldende foto's. Fijn dat je het land van onze zuiderburen, waar ik zelf ook graag ben, kan waarderen. Inderdaad is de regelgeving en wegpositie niet altijd duidelijk. Als de 70 km/h weg geen autoweg is of ander verbod voor bromfietsers, en er is geen fietspad of fietsstrook, dan mag je met een 45 km brommer gewoon op de weg rijden. Zodra je in Wallonië komt zal je bemerken dat dit eerder regel dan uitzondering is.
Als de snelheid voor auto's max. 50 km/h bedraagt MAG je ook op het fietspad, mits je de fietsers niet hindert. Meestal is het weggedeelte wel een betere optie, maar soms kan je via het fietspad/strook mooi een lange file ontwijken. Let echter op dat er onderborden zijn met cat. B verboden en cat. B verplicht. Deze MOET je altijd opvolgen. Ook het bord met links een fiets en rechts een voetganger is verboden voor cat. B. Voor de rest is het net als in het minder brommer-vriendelijke Nederland ook wel eens je intuïtie volgen. Wordt je aangehouden in België, vraag dan aan oom agent om uitleg te geven. Je zal merken dat zij ook niet alwetend zijn.
Tot zover de les. :darulez:

Geweldig om te lezen dat je het als een fantastische belevenis hebt ervaren. Leuk om te zien dat je bij markante high-lights een foto met scooter hebt genomen. Mooie scooter overigens en fijn dat deze je zonder pech of wat dan ook heeft geloodst. Het smaakt naar meer lees ik.
Nu ben ik zelf ook liefhebber van bier en brouw dit ook zelf, dus heb aardig wat brouwerijen in mijn leven bezocht. In mijn reizen door België kom ik altijd wel een brouwerij tegen. België telt ook heel wat brouwerijen.
De weersomstandigheden zijn altijd cruciaal als je gaat kamperen. Toch heb ik niet de indruk dat je het als lastig hebt ervaren. Fijn dat je daar zo 'nuchter' in bent. Het valt namelijk niet te beïnvloeden.

Ik hoop dat je nog vaker gaat reizen en ons achteraf meesleept in jou reizen. Ik heb van je verhaal en foto's genoten. Mocht je de 360° camera beelden op het net zetten, dan hoop ik dat je ons hiervan op de hoogte brengt. Ik ben zeer benieuwd.

Wellicht tot ziens,

Ko
1 x
“Reizen is niet iets waar je goed in bent. Het is iets wat je dóet.”

50 cc in bezit: Kymco Gran Dink (2009), Kymco G-Dink (2014) en Honda NSC 50R (2017).
50 cc historie: Tomos Qaudro, Aprilia Amico, Benelli T50, Honda SS50, Berini M48, Zündapp CS50

http://www.brommerreizen.nl

Gebruikersavatar
Jan-H
STN Verkeersveiligheid
Berichten: 2657

Re: Test rondje België

Bericht#13 » 16 apr 2025, 08:33

Mooi onderbouwd verslag van de eerste tour op je scooter.
Gelet op het plezier dat je ons en jezelf hiermee hebt gedaan, vermoed ik dat er nog wel meer avonturen zullen volgen.
Met dank en groet,
Jan-H
1 x
Jan-H
Na 56 jaar weer op een motorscooter!

Dagrecord 545 km. Maassluis- Ludwigshafen am Rhein.
Afbeelding

Gebruikersavatar
René K
Berichten: 649

Re: Test rondje België

Bericht#14 » 16 apr 2025, 09:30

Een leuk verslag met mooie foto's met de afbeelding van ook deze mooie Sym.
Moedig om zover met een 50cc scooter te toeren, die lef heb ik nooit gehad ik ben nooit verder gekomen dan een
rondje om de kerk.
1 x

Gebruikersavatar
Sprizzo
Berichten: 20
Contacteer:

Re: Test rondje België

Bericht#15 » 17 apr 2025, 20:33

Bedankt allemaal voor de leuke berichten!

Het was een mooie reis/ervaring en is zeker voor herhaling vatbaar!
Als de 360-graden film ook klaar is, zal ik deze ook posten, maar dit kan nog wel een tijd duren wegens de mei-vakantie dat voor de deur staat.
1 x
Sym Symphony ST E5 50cc (2023)

Social Media

   

Terug naar “Verslagen van Tourritten, Meetings & Evenementen”

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 1 gast

cron

Aanmelden  •  Registreer