Om 5 uur ging bij ons de wekker.
En om 6:20 stonden we klaar om te vertrekken.
We dachten om bij de Esso in Zaltbommel (waar we vorig jaar ook zijn gestopt samen met gradje) te gaan ontbijten was hij dicht terwijl op de internet stond dat ze al om 6 uur open zouden zijn.
Maar gelukkig had ik onderweg gezien dat bij De Lucht een klein paadje daar naar toe liep (want eigenlijk is die alleen toegankelijk via de snelweg).
Dus ik zij tegen mijn vrouw @
Angelstar "kom we rijden een stukje terug".
Waar we over het paadje naar de Shell gingen langs De Lucht.
Zo rond 7:30 waren we daar.
Om 8:30 waren we weer verder gereden door Waardenburg, Tuil, Haaften, Leerdam en Nieuwland.
Om 9:45 waren we even gestopt bij La Place in Meerkerk voor een plas pauze.
Daarna zijn we verder gereden door Noordeloos en Groot-Ammers totdat we rond 10:30 bij de veerpont waren.
Eenmaal aan de overkant moesten we tussen 2 gebouwen door over de bromfietspad.
En toen zei de navigatie (staat op auto) dat we hier links af moeten en dat deden we ook.
Maar toen zag ik dat we hier niet meer rechtsaf mogen.
Dus ik wouw gaan omkeren en ik zag ook niks aankomen, maar ineens zij me vrouw "kijk uit".
En ik zo van ja wat???
Reed ik zowat bijna 2 wielrenners van hun sokken.
Maar ja hun komen ook van een kant af waar je niet mag fietsen.
En ik dacht bij me eigen als je ziet dat ik bijna klaar ben met het keren dan wacht je toch even.
Eenmaal in de juiste richting zijn we via Bergstoep, Bergambacht en Stolwijk Gouda binnen gereden.
Ongeveer 11:15 werden we warm ontvangen door 3 leden bij het pannenkoekhuis.
Na een tijdje kwamen de rest aangereden.
Gizmo moest wel even wennen van al die aandacht, maar Boyke vond het geweldig.
O ja en frank was gefascineerd van een klein bromfiets.
Om 12 uur waren we naar binnen gegaan om te smullen van een lekkere pannenkoek.
Rond 2 uur zijn we opgestaan en aan ons tour begonnen.
Wel nog even naar de pomp gereden zodat we zeker met een volle tank de hele tour vol konden houden.
Wat ik nog weet is dat we via Slotwijk, misschien Haastrecht en Hekendorp naar ons eerste stoppauze aan de Hortemansdijk zijn gereden.
Waar we het gelegenheid hadden om een ijsje te pakken.
Het is soms lastig om alles te onthouden van waar je bent geweest.
Vooral als de omgeving best mooi is.
Want ik weet nu niet meer hoe we daar gekomen zijn, maar toen we voor de 2de keer stopte bij een vogelspotplek.
Kwam er toevallig een clublid aangereden en die ging ook weer met ons samen verder met de tour.
Van hieruit zijn we naar Leiden gereden waar we nog even gestopt zijn bij een tankstation.
Waar 2 leden afscheid van ons had genomen.
Daarna zijn we nog dwars door het centrum gereden voordat we bij onze eindpunt waren.
Rond 6 uur kwamen we bij de Brasserie Buitenhuis.
Waar we nog even iets gedronken hadden.
Ongeveer na 7 uur gingen sommige clubleden gedeeltelijk naar huis.
Wij waren tot ongeveer 8 uur gebleven.
Daarna zijn we naar de Mac gegaan en om 9 uur zijn we nog wezen tanken bij de Total.
Toen zijn we gaan rijden voor onze terugweg naar huis.
En toen stond de navigatie op fiets waardoor we anders zijn gereden dan op de heen weg.
We kwamen door Koudekerk aan den Rijn, Hazerswoude-Dorp, Boskoop, Waddinxveen, Gouda en Stolwijk.
Om in Schoonhoven te komen waar we de veerpont namen.
Eenmaal aan de overkant gingen we nog door Nieuwpoort, Goudriaan, Pinkeveer en Schelluinen.
Zodat we in Gorinchem de brug over konden gaan.
Nou moesten we nog door Sleeuwijk, Rijswijk, Giessen, Genderen, Heesbeen (Heusden), Elshout, Drunen, Helvoirt en Esch.
Om rond 2:20 uur weer thuis te komen.
Alles bij elkaar was het een gezellige tour.
En we hebben op die dag ongeveer 265 km. gereden.
Graag willen we nog de personen die het georganiseerd hebben bedanken voor de fijne gezellige dag.