Het is wel een tijdje geleden maar hier is het dan eindelijk mijn verslag.
Omdat het voor ons redelijk dicht bij huis is hoefde we niet zo vroeg op te staan.
En konden we op ons gemak voorbereiden voor ons vertrek.
Zo rond half 11 zijn we begonnen aan onze reis naar Den Bosch.
Om kwart over 11 kwamen we aan bij het verzamelpunt.
Na een tijdje zagen we 2 scooters aankomen en die werden in de buurt van de onze geplaatst.
En we vonden verdacht dat de 2 heren daar rond aan het kijken was.
Naderhand dat ik poolshoogte heb genomen bleken dat het om Thomas (niet onze Thomas) en Frank gingen.
Met zijn drieën liepen we weer de herberg binnen.
En het duurde niet lang of Edwin ( @
Amendoim ) en @
Micha kwamen ook binnen gelopen.
We hadden al een melding van Jan ( @
Oldy ) gekregen dat hij wat later kwam.
Daarom waren we al begonnen met het nuttigen van een Bossche bol.
In tussen was Jan ook aangeschoven
Ja hoor onze hondjes waren ook aanwezig.
Tegen half 3 gingen we ons eigen startklaar maken voor de tour.
na 10 min. rijden waren we al bij ons eerste stop.
Het Provinciehuis Noord Brabant.
Na dat we weer 10 min. hebben gereden kwamen we aan bij ons 2de stop.
De stier van Den Bosch El Toro.
Helaas hadden wij geen foto's gemaakt.
Daarom deze van het internet geplukt.
hierna zijn we een eindje verder op gestopt bij ons 3de stop.
Brabants Historisch Informatie Centrum.
Waar ook de rivier De Dommel uitmondt.
Deze loopt langs Boxtel.
Na een kwartier pauze zijn we weer verder gereden om na 7 minuten te stoppen bij ons 4de stop.
Het stadion van FC Den Bosch.
Hiervan hebben wij ook geen foto's gemaakt helaas.
Vandaar ook weer van het internet geplukt.
En we rijden weer verder.
Onderweg hadden we nog even last van 2 rotondes waarvan ik even niet wiste welke afslag ik moest hebben.
Vandaar dat we een paar keer rondje van de zaak kregen.
Na 10 min rijden stonden we bij ons 5de stop.
Het clubgebouw van ModelSpoorGroep 's-Hertogenbosch waar ik lid van ben.
Ook hiervan geen foto's.
En weer van internet geplukt.
Na 4 min. verder gereden te hebben kwamen we om 16:20 aan bij onze eindpunt.
Chauffeurscafé-Restaurant Treurenburg.
Daar hadden we nog wat genuttigd en gedronken.
Na 19:00 uur namen we van elkaar afscheid en ging iedereen zich eigen klaarmaken voor hun vertrek naar huis.
Wij waren zeer te vrede over deze dag.
En we hadden heel veel genoten van het gezelligheid.