XXX Uitgesteld XXX i.v.m. de Stepelfstedentocht....
Hier is tie dan......De gevaarlijkste tocht der tochten.....
" It Giet Oan 2015 "
Versie 2013
afgelast ivm extreme weersomstandigheden...(jawel een echte wervelstorm bij Wijk Bij Duurstede) en iedereen werd gebeld " van zijn jullie gek of zo" ......
Versie 2014
Zelfs afgevoerd worden in een Ambulance........zeg nou zelf... is dit niet de gevaarlijkste Tour.....
Dus zondag 24 mei 2015 zal de 3e " It Giet Oan Tour " worden verreden..........en wees gewaarschuwd...dit is een Tour voor de Buffels......wees dus getraind.....en ja gezien de lente/zomereditie wordt de starttijd vervroegd......
De Elfsteden Tocht Tour zal in verband met de tijd starten in het plaatsje Sloten en niet vanuit Leeuwarden.... Vanuit Sloten zullen we proberen om zoveel mogelijk de Elfsteden Tocht te volgen...
uiteraard kan dit niet overal maar hier proberen we zoveel mogelijk van plaats naar plaats te gaan.........
Iedereen zal op eigen gelegenheid naar de Startplaats moeten rijden om hier aan deel te nemen.......dit om voor mij het zo makkelijk mogelijk te maken......en voor deze dag is iedereen verantwoordelijk voor zijn eigen rijgedrag......de kop rijder is dus niet verantwoordelijk voor deze Extreme dag
Ongeveer tussen 8:30 t/m 9:00 uur willen we in Sloten arriveren. (denk ik). Adres is: Runwei / Haverkamp (kruising) te Sloten.
Bij de startplaats is te zien waar ze vandaan komen met de echte schaats tocht.
De Start van de Tour is om 9:00 uur
De Tour zal de op de volgende plaatsen langsgaan:
Sloten (Gaasterlan-sleat)(Sleat). START VAN DE TOUR Adres: Kruispunt Runwei / Haverkamp (parkeerplaats)
Balk (Gaasterlan-sleat)
Stavoren (Sudwest-Fryslan)(Starum)
Hindeloopen (Sudwest-Fryslan)(Hynljippen)
Workum (Sudwest-Fryslân)(Warkum)
Bolsward (Sudwest-Fryslan)(Bolsaert)
Arum (Sudwest-Fryslan)
Harlingen (Harns) TEVENS Pauze plaats
Franeker (Frentsjer)
Sint. Annaparochie (Het Bildt)
Birdaard (Ferwerderadiel)(brug over)kruispunt. Brugweg / Dokkumerstraat intoetsen.
Dokkum (Dongeradeel)zelfde weg terug
Bartlehiem (voor Gerrit foto van de brug opdracht)
Lekkum
Leeuwarden (Ljouwert)
Sneek (Snits)
IJlst (Drylts)
Woudsend
Sloten (Slaet). EINDE VAN DE TOUR...Adres: Kruispunt Runwei / Haverkamp (parkeerplaats)
Let wel dit is een tour waarmee we volgas zullen rijden omdat het anders niet haalbaar is.........
Deelnemers.:
1.ScooterBlokker (Jan)
2.tomosje (Roelf)
3.Anton-1962
4.
5.TK E
Rijders die het nog laat weten
Zoeterdink (Martin)
KymcoPeoples (Eric)