Vanmorgen in alle vroegte heeft Edwin de scooters buiten gezet. Ikzelf ben naar de Boskamp gereden om daar mijn vader op te halen voor de Tour. Rond half 11 even richting tankstation gereden (2 km van ons huis) en toen richting het afgesproken punt bij het Amerikaans motormuseum. Een grote groep stn-ers had zich al verzameld bij het museum. Na even gekletst te hebben met elkaar zijn we rond 11.15 ons allen klaar gaan maken voor de Tour. Vanuit Raalte langs de grote weg naar heino om vervolgens richting lemerleeld te gaan. De weg richting de lemerleberg was afgesloten dus hadden we een omleiding. Via dalmsholte gingen we richting de lemerleberg. Na ruim 20 km kwamen we bij de kerkweg op de lemerleberg aan. Een stop gemaakt en even naar het uitkijkpunt gelopen. Na een korte pauze zijn we verder gegaan naar de sallandse heuvelrug (voorheen nijverdalseberg). Tussen de bossen heide etc wa het enkel genieten van het uitzicht. Is het zomers heel mooi groen waren nu de herfst kleuren volop aanwezig. Bij het Canadese kerkhof een tweede stop ingelast waarbij iedereen even deze begraafplaats kon bezoeken. Toen met z'n allen naar Woodys. Lekker wat gedronken en degene die wat wilden konden gebruik maken van een lunch. Na de lunch besloten om afscheid te nemen en ieder een kant uit te gaan. Bij holten kun je nml makkelijk alle kanten op en het was al na 3-en. Arno mijn vader en wij zijn doorgereden naar Raalte waar we afscheid van Arno hebben genomen. Om de dag compleet te maken was de Sym allo van m'n moeder net vandaag klaar bij de dealer (andere kop op gekomen) en die hebben we ophaalt en zijn meegereden naar de Boskamp waar we heerlijk hebben gedineerd