Ik kocht de Kymco Agility van Heinz. Gezien bij de Duitslandtour 2023 en Hans bood deze scooter te koop aan. Aldus geschiedde
Het betreft een 'analoge scooter' En geeft wat mij betreft echt een 4-takt-gevoel 
Ook het grote scherm houdt alle wind en regen tegen. Met gemak met tegenwind, heuvel op, het maakt de Agility niks uit. Stevige zijwind? Geen probleem. Being Agility!
Oeps
Er moetst getankt worden(de tankmeter blijft eeuwig op FULL staan, behalve bij het uitschakelen, zakt de wijzer naar beneden) Neem dus voor de zekerheid een liter benzine als reserve mee
Alleen kreeg ik het einde van de buddy niet omhoog..
De áctieve herinnering kwam naar boven dat er een knopje ingedrukt moest worden. Met succes kon ik bij de tankdop komen. 
Het is een Panzer-scooter. Oud maar stevig en rijdt goed, al had de buddysit wel wat zachter gemogen. Maar een kniesoor die er op let.
Daarbij bedank ik Heinz voor de vlotte en correcte afwikkeling!





